| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 2.00 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 42.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ | 25.50 см |
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ: | DT-52 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 2.00 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА: | 42.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ: | 25.50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 8.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996189833 |







