| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 3.20 КС |
| POWER CONSUMPTION | 2400 W |
| BAR LENGTH | 45.00 см |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-GCS25 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 52.0 см3 |
| RATED POWER: | 3.20 КС |
| POWER CONSUMPTION: | 2400 W |
| BAR LENGTH: | 45.00 см |
| CAPACITY OF FUEL TANK: | 0.55 L |
| CAPACITY OF OIL TANK: | 260 ml |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972019218 |





