| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.20 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2400 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 45.00 см |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-GCS25 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.20 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2400 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 45.00 см |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 0.55 L |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА МАСЛО: | 260 ml |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972019218 |





