| POWER | 1500 W |
| PRESET PROGRAMS | 10 |
| DELAY | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HMC6SBK |
| POWER: | 1500 W |
| PRESET PROGRAMS: | 10 |
| DISPLAY: | Yes |
| DELAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| PRESSURE COOKING: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ И ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.600 kg |
| EAN | 3838782833434 |








