| POWER | 1745 W |
| BOWL CAPACITY | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 60-260°C |
| PRESET PROGRAMS | 6 |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | 26520-56 |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1745 W |
| BOWL CAPACITY: | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 60-260°C |
| PRESET PROGRAMS: | 6 |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.800 kg |
| EAN | 5038061142945 |










