| HDD | 64 GB |
| HDMI | Yes |
| OS | iOS |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | TV 4K 64GB MN873SO/A |
| HDD: | 64 GB |
| CPU: | A15 Bionic |
| VIDEO FORMAT: | MPEG4, MKV, MOV, AVI, DIVX |
| AUDIOFORMAT: | AAC, MP3, VBR, AIFF, WAV, FLAC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG, GIF, TIFF |
| SOUND DECODERS: | DOLBY DIGITAL 5.1 |
| HDMI: | Yes |
| OS: | iOS |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MN873SO/A |
| EAN | 194253097785 |







