| ХАРД ДИСК | 64 GB |
| HDMI | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | iOS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | TV 4K 64GB MN873SO/A |
| ХАРД ДИСК: | 64 GB |
| ПРОЦЕСОР: | A15 Bionic |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | MPEG4, MKV, MOV, AVI, DIVX |
| АУДИО ФОРМАТИ: | AAC, MP3, VBR, AIFF, WAV, FLAC |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG, GIF, TIFF |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY DIGITAL 5.1 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | iOS |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MN873SO/A |
| EAN | 194253097785 |







