| HDD | 8 GB |
| HDMI | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 4K STICK 140G |
| 3D TECHNOLOGY: | No |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | Dolby Vision, HDR10 |
| SOUND DECODERS: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Yes |
| OS: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 9120106661682 |
















