| ХАРД ДИСК | 8 GB |
| HDMI | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | THOMSON |
| МОДЕЛ: | 4K STICK 140G |
| 3D ТЕХНОЛОГИЯ: | Не |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | Dolby Vision, HDR10 |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 9120106661682 |

















