| PROJECTION DISPLAY TYPE | DLP |
| BRIGHTNESS | 4000 LUMEN |
| LAMP LIFE | 50000 H |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Brand | ACER |
| MODEL: | 4K H6815BD |
| ASPECT RATIO: | 4:3 |
| PROJECTION DISPLAY TYPE: | DLP |
| CONTRAST: | 10000:1 |
| BRIGHTNESS: | 4000 LUMEN |
| LAMP LIFE: | 50000 H |
| VIDEO COMPATIBILITY: | NTSC, PAL, SECAM, HDTV |
| RESOLUTION: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| SPEAKER: | 3W |
| OUTPUT: | 3.5 mm jack |
| DIMENSION: | 322 X 225 X 94 MM |
| WEIGHT: | 2.88 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4710886118930 |





