| ПРОЕКЦИОННА СИСТЕМА | DLP |
| ЯРКОСТ | 4000 LUMEN |
| ЖИВОТ НА ЛАМПАТА | 50000 H |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | 4K H6815BD |
| ФОРМАТ: | 4:3 |
| ПРОЕКЦИОННА СИСТЕМА: | DLP |
| КОНТРАСТ: | 10000:1 |
| ЯРКОСТ: | 4000 LUMEN |
| ЖИВОТ НА ЛАМПАТА: | 50000 H |
| ВИДЕО СИГНАЛ: | NTSC, PAL, SECAM, HDTV |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| ГОВОРИТЕЛ: | 3W |
| ИЗХОДИ: | 3.5 mm jack |
| РАЗМЕР: | 322 X 225 X 94 MM |
| ТЕГЛО: | 2.88 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4710886118930 |





