| PROJECTION DISPLAY TYPE | LASER/LED |
| BRIGHTNESS | 4000 LUMEN |
| LAMP LIFE | 20000 H |
| WI-FI | Yes |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Brand | ACER |
| MODEL: | Vero HL6810ATV |
| ASPECT RATIO: | 16:9,4:3 |
| PROJECTION DISPLAY TYPE: | LASER/LED |
| CONTRAST: | 50000:1 |
| BRIGHTNESS: | 4000 LUMEN |
| LAMP LIFE: | 20000 H |
| WI-FI: | Yes |
| RESOLUTION: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| SPEAKER: | 10W |
| OUTPUT: | 3.5 mm jack |
| DIMENSION: | 304 X 226 X 119 MM |
| WEIGHT: | 3.3 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121771064 |











