| ПРОЕКЦИОННА СИСТЕМА | LASER/LED |
| ЯРКОСТ | 4000 LUMEN |
| ЖИВОТ НА ЛАМПАТА | 20000 H |
| WI-FI | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | Vero HL6810ATV |
| ФОРМАТ: | 16:9,4:3 |
| ПРОЕКЦИОННА СИСТЕМА: | LASER/LED |
| КОНТРАСТ: | 50000:1 |
| ЯРКОСТ: | 4000 LUMEN |
| ЖИВОТ НА ЛАМПАТА: | 20000 H |
| WI-FI: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| ГОВОРИТЕЛ: | 10W |
| ИЗХОДИ: | 3.5 mm jack |
| РАЗМЕР: | 304 X 226 X 119 MM |
| ТЕГЛО: | 3.3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121771064 |











