| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 254 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GTS 10 J |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 254 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 3650 |
| PRODUCT WEIGHT: | 26.000 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИСОЧИНИ НА РЯЗАНЕ ДО 79 ММ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140583657 |


