| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 254 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GTS 10 J |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 254 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3650 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 26.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИСОЧИНИ НА РЯЗАНЕ ДО 79 ММ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140583657 |


