| PROCESSOR - CPU | APPLE M4 MAX |
| PROCESSOR MODEL | APPLE M4 MAX CHIP |
| CORES | 14 |
| GRAPHICS CARD - GPU | 32-CORE GPU |
| POWER SUPPLY - PSU | 480 W |
| RAM | 36 GB |
| OS | MAC OS |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | STUDIO M4 MAX 36/512 |
| PROCESSOR - CPU: | APPLE M4 MAX |
| PROCESSOR MODEL: | APPLE M4 MAX CHIP |
| CORES: | 14 |
| GRAPHICS CARD - GPU: | 32-CORE GPU |
| POWER SUPPLY - PSU: | 480 W |
| RAM: | 36 GB |
| TYPE RAM: | UNIFIED MEMORY |
| SSD: | 512 GB |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 2X USB 3.0, 3.5 MM AUDIO JACK |
| CASE PORTS: | 2X USB-C, SD CARD READER |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | MAC OS |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MU963ZE/A |
| EAN | 195949056505 |













