| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 5 5600GT |
| CPU FREQUENCY | 3.6 - 4.6 GHZ |
| CORES | 6 |
| THREADS | 12 |
| GRAPHICS CARD - GPU | RADEON GRAPHICS |
| POWER SUPPLY - PSU | 650 W |
| RAM | 16 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL22 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | PRO WORK |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 5 5600GT |
| CPU FREQUENCY: | 3.6 - 4.6 GHZ |
| CORES: | 6 |
| THREADS: | 12 |
| CPU COOLER: | AMD BOX |
| GPU BRAND: | AMD |
| GRAPHICS CARD - GPU: | RADEON GRAPHICS |
| PSU MODEL: | PRO 650W BRONZE |
| POWER SUPPLY - PSU: | 650 W |
| MOTHERBOARD: | ASROCK B450 PRO4 R2.0 |
| CHIPSET: | AM4 |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL22 |
| SSD: | 512 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD 2.5" SATA |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | KOLINK OBSERVATORY HF MESH |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | PS/2 COMBO PORT, LAN, AUDIO |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 2X USB 2.0, 5X USB 3.2, USB-C |
| GPU PORTS: | HDMI, DP |
| CASE PORTS: | 2X USB 2.0, 1X USB 3.0, AUX |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| OPTICAL DRIVE: | No |
| Gaming: | No |
| NOTE: | THE IMAGE IS ILLUSTRATIVE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
















