| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i3 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I3-10105F |
| CPU FREQUENCY | 3.7 - 4.4 GHZ |
| CORES | 4 |
| THREADS | 8 |
| GRAPHICS CARD - GPU | NVIDIA GEFORCE GTX1660SUPER OC |
| POWER SUPPLY - PSU | 550 W |
| RAM | 8 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL16 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | GTX SUPER |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i3 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I3-10105F |
| CPU FREQUENCY: | 3.7 - 4.4 GHZ |
| CORES: | 4 |
| THREADS: | 8 |
| CPU COOLER: | ARCTIC ALPINE 12 CO |
| GPU BRAND: | GIGABYTE |
| GRAPHICS CARD - GPU: | NVIDIA GEFORCE GTX1660SUPER OC |
| PSU BRAND: | GIGABYTE |
| PSU MODEL: | GP-P550B 80+ BRONZE |
| POWER SUPPLY - PSU: | 550 W |
| MOTHERBOARD: | GIGABYTE H410M-S2H V3 |
| RAM: | 8 GB |
| TYPE RAM: | KINGSTON FURY BEAST RGB DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL16 |
| HDD: | 1000 GB |
| SSD: | 240 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD 2.5" SATA |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | KOLINK INSPIRE K5 RGB TG |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 2X PS/2 PORT, LAN, AUDIO, VGA |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | DVI,HDMI, 2XUSB 3.2, 2XUSB 2.0 |
| GPU PORTS: | 1X HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| CASE PORTS: | 1XUSB3.0,1XUSB2.0,MIC/IN,AUX/O |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | КУТИЯТА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |













