| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i3 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I3-10105F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.7 - 4.4 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 4 |
| БРОЙ НИШКИ | 8 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE GTX1660SUPER OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 550 W |
| RAM ПАМЕТ | 8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | GTX SUPER |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i3 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I3-10105F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.7 - 4.4 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 4 |
| БРОЙ НИШКИ: | 8 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARCTIC ALPINE 12 CO |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | GIGABYTE |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE GTX1660SUPER OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | GIGABYTE |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | GP-P550B 80+ BRONZE |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 550 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | GIGABYTE H410M-S2H V3 |
| RAM ПАМЕТ: | 8 GB |
| ТИП RAM: | KINGSTON FURY BEAST RGB DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| HDD: | 1000 GB |
| SSD: | 240 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | KOLINK INSPIRE K5 RGB TG |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X PS/2 PORT, LAN, AUDIO, VGA |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | DVI,HDMI, 2XUSB 3.2, 2XUSB 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 1XUSB3.0,1XUSB2.0,MIC/IN,AUX/O |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | КУТИЯТА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |













