| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 5500 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.6 - 4.2 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON RX580 |
| ЗАХРАНВАНЕ | 650 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL22 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | INSPIRE X2 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 5500 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.6 - 4.2 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARCTIC FREEZER 8A |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | BIOSTAR |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON RX580 |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASROCK |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRO 650W BRONZE |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 650 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASRock B450 PRO4 R2.0 |
| ЧИПСЕТ: | AM4 |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL22 |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ENDORFY VENTUM 200 ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | PS/2 COMBO PORT, LAN, AUDIO |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 2X USB 2.0, 5X USB 3.2, USB-C |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | DVI, HDMI, DISPLAYPORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB-A 3.2, AUX, MIC |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














