| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 3 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 3 3200G |
| CPU FREQUENCY | 3.6 - 4.0 GHZ |
| CORES | 4 |
| THREADS | 4 |
| GRAPHICS CARD - GPU | Radeon Vega 8 Graphics |
| POWER SUPPLY - PSU | 500 W |
| RAM | 16 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL19 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | VISTA |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 3 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 3 3200G |
| CPU FREQUENCY: | 3.6 - 4.0 GHZ |
| CORES: | 4 |
| THREADS: | 4 |
| CPU COOLER: | ARCTIC ALPINE 23 |
| GPU BRAND: | AMD |
| GRAPHICS CARD - GPU: | Radeon Vega 8 Graphics |
| PSU MODEL: | SL-500K ATX |
| POWER SUPPLY - PSU: | 500 W |
| MOTHERBOARD: | ASUS TUF GAMING B450-PLUS II |
| CHIPSET: | AM4 |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 2666 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL19 |
| SSD: | 512 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD 2.5" SATA |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | KOLINK KLA-003 BLACK |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | USB-A 2.0, LAN, AUX, DP, HDMI |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 1X USB-C 3.2, 5X USB-A 3.2 |
| CASE PORTS: | 1XUSB3.0,2XUSB2.0,MIC/IN,AUX/O |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| Gaming: | No |
| NOTE: | THE IMAGE IS ILLUSTRATIVE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |












