| PROCESSOR - CPU | INTEL CELERON |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CELERON J3355 |
| CPU FREQUENCY | 2.0 - 2.5 GHZ |
| CORES | 2 |
| THREADS | 2 |
| GRAPHICS CARD - GPU | INTEL HD GRAPHICS 500 |
| POWER SUPPLY - PSU | 500 W |
| RAM | 8 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL11 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | OFFICETHON |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CELERON |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CELERON J3355 |
| CPU FREQUENCY: | 2.0 - 2.5 GHZ |
| CORES: | 2 |
| THREADS: | 2 |
| CPU COOLER: | ПАСИВЕН |
| GPU BRAND: | INTEL |
| GRAPHICS CARD - GPU: | INTEL HD GRAPHICS 500 |
| POWER SUPPLY - PSU: | 500 W |
| MOTHERBOARD: | ASROCK J3355M |
| RAM: | 8 GB |
| TYPE RAM: | DDR3 |
| RAM FREQUENCY: | 1600 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL11 |
| SSD: | 512 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD 2.5" SATA |
| CASE MODEL: | FSP GROUP CST120 |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 2X PS/2 PORT, VGA, DVI-D, HDMI |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 2XUSB 3.1, 2XUSB 2.0, LAN, AUX |
| CASE PORTS: | 2X USB 2.0, 2XAUX |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| NOTE: | КУТИЯТА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |











