| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CELERON |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CELERON J3355 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.0 - 2.5 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 2 |
| БРОЙ НИШКИ | 2 |
| ВИДЕО КАРТА | INTEL HD GRAPHICS 500 |
| ЗАХРАНВАНЕ | 500 W |
| RAM ПАМЕТ | 8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL11 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | OFFICETHON |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CELERON |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CELERON J3355 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.0 - 2.5 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 2 |
| БРОЙ НИШКИ: | 2 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ПАСИВЕН |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | INTEL |
| ВИДЕО КАРТА: | INTEL HD GRAPHICS 500 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 500 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASROCK J3355M |
| RAM ПАМЕТ: | 8 GB |
| ТИП RAM: | DDR3 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 1600 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL11 |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | FSP GROUP CST120 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X PS/2 PORT, VGA, DVI-D, HDMI |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 2XUSB 3.1, 2XUSB 2.0, LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 2.0, 2XAUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | КУТИЯТА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |











