| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 5700X |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.4 - 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON HELLHOUND RX9060XT |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | HUNTER |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 5700X |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.4 - 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | COOLER MASTER HYPER 212 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | POWERCOLOR |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON HELLHOUND RX9060XT |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASROCK |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRO 750W BRONZE |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS TUF GAMING B450-PLUS II |
| ЧИПСЕТ: | AM4 |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS A31 PLUS ARGB GPLAY ED |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB 2.0, LAN, AUDIO |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | USB-C, 6X USB 3.2, HDMI*, DP* |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 2X DISPLAYPORT, HDMI |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.2, USB-C, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |













