| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | DUAL GEFORCE RTX5060 OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | FROST |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARCTIC FREEZER 36 A-RBG |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASUS |
| ВИДЕО КАРТА: | DUAL GEFORCE RTX5060 OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASUS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRIME BRONZE 80+ |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 |
| ЧИПСЕТ: | LGA 1700 |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS X GPLAY A31 PLUS WHITE |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X PS/2, LAN, AUDIO, WI-FI |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB-A 2.0, 2X USB-A 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.2, 1X USB-C, AUX |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |












