| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | GEFORCE RTX 5060 DUAL OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL46 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | TITAN |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | COOLER MASTER HYPER 212 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASUS |
| ВИДЕО КАРТА: | GEFORCE RTX 5060 DUAL OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASUS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRIME 750W BRONZE 80+ |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS PRIME B760-PLUS |
| ЧИПСЕТ: | LGA 1700 |
| RAM ПАМЕТ: | 16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 5600 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL46 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS TUF GAMING GT301 ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | LAN, AUDIO, HDMI*, DP*, VGA* |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 2XUSB-A 2.0,3XUSB-A 3.2,USB-C |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DISPLAYPORT, HDMI |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.1, MIC, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


















