| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-13400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX3070 |
| ЗАХРАНВАНЕ | 500 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | PREDATOR PO3-650 DG.BK4EX.002 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-13400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ВЕНТИЛАТОР |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX3070 |
| ГРАФИЧНА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR6 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 500 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | Acer |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 4800 MHz |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB 3.2, 4X USB 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 3X AUDIO JACKS, LAN |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 3X DISPLAYPORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 1X USB-A, 1X USB-C, AUX IN/OUT |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ПОДРЕДБАТА Е ИЛЮСТРАТИВНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121541308 |

















