| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I5-13400F |
| CPU FREQUENCY | ДО 4.6 GHZ |
| CORES | 10 |
| THREADS | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU | NVIDIA GEFORCE RTX3070 |
| POWER SUPPLY - PSU | 500 W |
| RAM | 8+8 GB |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PREDATOR PO3-650 DG.BK4EX.002 |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I5-13400F |
| CPU FREQUENCY: | ДО 4.6 GHZ |
| CORES: | 10 |
| THREADS: | 16 |
| CPU COOLER: | ВЕНТИЛАТОР |
| GRAPHICS CARD - GPU: | NVIDIA GEFORCE RTX3070 |
| VRAM: | 8 GB GDDR6 |
| POWER SUPPLY - PSU: | 500 W |
| MOTHERBOARD: | Acer |
| RAM: | 8+8 GB |
| TYPE RAM: | DDR5 |
| RAM FREQUENCY: | 4800 MHz |
| SSD: | 512 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 NVMe |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 2X USB 3.2, 4X USB 2.0 |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 3X AUDIO JACKS, LAN |
| GPU PORTS: | 1X HDMI, 3X DISPLAYPORT |
| CASE PORTS: | 1X USB-A, 1X USB-C, AUX IN/OUT |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | No |
| OPTICAL DRIVE: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ПОДРЕДБАТА Е ИЛЮСТРАТИВНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121541308 |

















