| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I5-14400F |
| CPU FREQUENCY | ДО 4.7 GHZ |
| CORES | 10 |
| THREADS | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU | GEFORCE RTX 5060 DUAL OC |
| POWER SUPPLY - PSU | 750 W |
| RAM | 16 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL46 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | TITAN |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I5-14400F |
| CPU FREQUENCY: | ДО 4.7 GHZ |
| CORES: | 10 |
| THREADS: | 16 |
| CPU COOLER: | COOLER MASTER HYPER 212 |
| GPU BRAND: | ASUS |
| GRAPHICS CARD - GPU: | GEFORCE RTX 5060 DUAL OC |
| PSU BRAND: | ASUS |
| PSU MODEL: | PRIME 750W BRONZE 80+ |
| POWER SUPPLY - PSU: | 750 W |
| MOTHERBOARD: | ASUS PRIME B760-PLUS |
| CHIPSET: | LGA 1700 |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | DDR5 |
| RAM FREQUENCY: | 5600 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL46 |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 2280 |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | ASUS TUF GAMING GT301 ARGB |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | LAN, AUDIO, HDMI*, DP*, VGA* |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 2XUSB-A 2.0,3XUSB-A 3.2,USB-C |
| GPU PORTS: | 3X DISPLAYPORT, HDMI |
| CASE PORTS: | 2X USB 3.1, MIC, AUX |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| OPTICAL DRIVE: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | THE IMAGE IS ILLUSTRATIVE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


















