| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7500F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.7 - 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | DUAL RADEON RX9060 XT |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL46 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | OVERDRIVE |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7500F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.7 - 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARCTIC FREEZER 36 A-RGB |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASUS |
| ВИДЕО КАРТА: | DUAL RADEON RX9060 XT |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASUS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRIME BRONZE 80+ |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS PRIME B850M-A WIFI |
| ЧИПСЕТ: | AM5 |
| RAM ПАМЕТ: | 16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 5600 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL46 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS A21 PLUS TEMPERED GLASS |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | HDMI*,2X DP*,LAN, AUDIO, WI-FI |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB-A 3.2, 4X USB-A 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 2X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.2, AUX |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














