| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 5700X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.0 - 4.1 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX 4060TI |
| ЗАХРАНВАНЕ | 850 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | RADIUS |
| МОДЕЛ: | FORTRESS X3D |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 5700X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.0 - 4.1 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | NOCTUA NH-U9S |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX 4060TI |
| ГРАФИЧНА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR6 |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | FSP850-50AEC 80+ GOLD |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 850 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | GIGABYTE B550 GAMING X V2 1.3 |
| ЧИПСЕТ: | AM4 |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | ADATA SPECTRIX D35G DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| SSD: | 2000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | FORTRON CMT195A |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | PS/2 COMBO, LAN, 2X USB 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | HDMI*, DVI-D*, AUX, 3X USB 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 3X DISPLAYPORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 3X USB-A, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














