| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 75 мм |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DWKIT5JS |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 75 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.700 kg |
| EAN | 7799034124921 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 75 мм |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DWKIT5JS |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 75 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.700 kg |
| EAN | 7799034124921 |