| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 75 мм |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DWKIT5JS |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 75 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.700 kg |
| EAN | 7799034124921 |


