| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 82 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | U101BR |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 82 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБРАТНА ПОСОКА НА ЗЪБА |
| EAN | 3165140391191 |


