| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 82 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | U101BR |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 82 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБРАТНА ПОСОКА НА ЗЪБА |
| EAN | 3165140391191 |


