| FOCAL LENGHT | 100-400mm (152-609mm |
| APERTURE | F4.5- F5.6 |
| ANGLEVIEW | 16.2°- 4.1° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF 100-400 F4.5-5.6R LM OIS WR |
| FOCAL LENGHT: | 100-400mm (152-609mm |
| APERTURE: | F4.5- F5.6 |
| ANGLEVIEW: | 16.2°- 4.1° |
| WEIGHT: | 1,375g |
| FILTER THREAD: | 77mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410316193 |




