| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 100-400mm (152-609mm |
| СВЕТЛОСИЛА | F4.5- F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 16.2°- 4.1° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF 100-400 F4.5-5.6R LM OIS WR |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 100-400mm (152-609mm |
| СВЕТЛОСИЛА: | F4.5- F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 16.2°- 4.1° |
| ТЕГЛО: | 1,375g |
| ФИЛТРИ: | 77mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410316193 |




