| FOCAL LENGHT | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE | F1.2 |
| ANGLEVIEW | 28.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-56mm F1.2 R |
| FOCAL LENGHT: | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE: | F1.2 |
| ANGLEVIEW: | 28.5° |
| WEIGHT: | 405g |
| FILTER THREAD: | 62mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410266627 |



| FOCAL LENGHT | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE | F1.2 |
| ANGLEVIEW | 28.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-56mm F1.2 R |
| FOCAL LENGHT: | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE: | F1.2 |
| ANGLEVIEW: | 28.5° |
| WEIGHT: | 405g |
| FILTER THREAD: | 62mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410266627 |