| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 56mm ( 85mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F1.2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 28.5° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-56mm F1.2 R |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 56mm ( 85mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F1.2 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 28.5° |
| ТЕГЛО: | 405g |
| ФИЛТРИ: | 62mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410266627 |









