| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 55-200mm ( 84-305mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F3.5-F4.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 29.0°-8.1° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-55-200 MM F3.5-4.8 R LM OIS |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 55-200mm ( 84-305mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F3.5-F4.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 29.0°-8.1° |
| ТЕГЛО: | 580g |
| ФИЛТРИ: | 62mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410248524 |











