| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 100.90 см |
| DIAMETER SM | 46.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | LYDOS HYBRID WI-FI 80 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 100.90 см |
| DIAMETER SM: | 46.6 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 613 kWh |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5414849784857 |










