| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 100.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 46.6 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.2 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | LYDOS HYBRID WI-FI 80 |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 100.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 46.6 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.2 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 613 kWh |
| ЗАЩИТА: | IPX4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5414849784857 |










