| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 130.00 см |
| DIAMETER SM | 29.0 см |
| TYPE | РЕВЕРСИВЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | VERTIGO STEATITE SILVER100 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 130.00 см |
| DIAMETER SM: | 29.0 см |
| TYPE: | РЕВЕРСИВЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | DRY |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1315 kWh |
| PROTECTION: | IP 24 |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538513380 |











