| NETCAPACITY | 10 L |
| HEIGHT | 35.00 см |
| DIAMETER SM | 27.0 см |
| TYPE | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES10V-Q1 |
| NETCAPACITY: | 10 L |
| HEIGHT: | 35.00 см |
| DIAMETER SM: | 27.0 см |
| TYPE: | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 541 |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6932290364842 |







