| ОБЕМ | 10 L |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 27.0 см |
| ТИП | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES10V-Q1 |
| ОБЕМ: | 10 L |
| ВИСОЧИНА: | 35.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 27.0 см |
| ТИП: | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 541 |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932290364842 |








