| ОБЕМ | 10 L |
| ВИСОЧИНА | 36.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 36.0 см |
| ТИП | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES10V-SQM1 |
| ОБЕМ: | 10 L |
| ВИСОЧИНА: | 36.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 36.0 см |
| ТИП: | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СТОМАНА И МОЛИБДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 508 |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467348059 |













