| ОБЕМ | 10 L |
| ВИСОЧИНА | 43.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 28.5 см |
| ТИП | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | 10 2KW 72325PMP |
| ОБЕМ: | 10 L |
| ВИСОЧИНА: | 43.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 28.5 см |
| ТИП: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 539 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | 6 СТЕПЕННА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035701258 |


























