| NETCAPACITY | 10 L |
| HEIGHT | 43.00 см |
| DIAMETER SM | 28.5 см |
| TYPE | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | 10 2KW 72325PMP |
| NETCAPACITY: | 10 L |
| HEIGHT: | 43.00 см |
| DIAMETER SM: | 28.5 см |
| TYPE: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 539 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | 6 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035701258 |


























