| ОБЕМ | 5 L |
| ВИСОЧИНА | 32.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 23.4 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCU 0515 M02 RC |
| ОБЕМ: | 5 L |
| ВИСОЧИНА: | 32.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 23.4 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 571 |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879129058 |














