| ОБЕМ | 15 L |
| ВИСОЧИНА | 40.20 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 32.7 см |
| ТИП | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES15V-Q2 |
| ОБЕМ: | 15 L |
| ВИСОЧИНА: | 40.20 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 32.7 см |
| ТИП: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 560 |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467328877 |









